O nás

MUDr. Ivana Škapová

Promovala v roce 2009 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2013 obhájila atestaci I.stupně  – Praktický zubní lékař. Stále se účastní přednášek a praktických kurzů v rámci celoživotního vzdělávání. Po promoci pracovala na klinice DENTICULUS s.r.o. Aktivně sloužila na pohotovosti ve Frýdecké nemocnici a stážovala ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Několik let také pracovala jako externista na soukromé klinice Exté v Brně, kde se věnuje ošetřování dětí a handicapovaných pacientů v celkové anestezii.

MDDr. Denisa Kolková

Paní dr. Kolková promovala Lékařské fakultě Palackého univerzity v Olomouci a má za sebou letitou praxi. Specializuje se na moderní postupy ve stomatologii s využitím mikroskopu. Po plném návratu z mateřské začne ošetřovat své stávající pacienty.

Bc. Klára Rzymanová

Absolvovala obor dentální hygienistka na Slezské univerzitě v Opavě. Je součástí dentálního týmu, kdy úzce spolupracuje se zubními lékaři a specializuje se na prevenci onemocnění dutiny ústní jako je zánět dásní (gingivitida), parodontitida nebo zubní kaz. Věnuje se všem věkovým skupinám od dětí, přes dospělé až po seniory, těhotným ženám i hendikepovaným. Její osobním přístup je kombinací tradičních metod a moderních trendů se zaměřením na edukaci pacientů v dentální hygieně.

Markéta Kobyláková

Zubní instrumentářka s praxí. Sestřička vás mile objedná a zařídí vše potřebné ohledně termínu, asistuje při výkonech s dr. Škapovou. 

Lenka Veličková

Sestra s letitou praxí v zubních ordinacích. Sestřička vyřizuje administraci a asistuje při výkonech u dr. Kolkové.